Page 1 of 14

Moddingo ateitis

Posted: 2006-01-05 17:57
by ExT
Pastebėjau labai baisų dalyką: kažkodėl, nepaaiškinamai ir nelogiškai pradėjo mažėti susidomėjimas modingu :mad:
Aš to niekaip neperprantu, nes, mano manymu, tam nėra ir negali būti jokios svarios priežasties. Juk technologijos vis tobulėja. Daug ko nebereikia gamintis, parduotuvės lužta nuo lempų, ventiliatorių gausos. Įrankių deficito, atrodo, taip pat nėra. Net toje pačioje Maximoje galima rasti dremelį ar ką nors kitką, naudingą modingui...
Taigi šios dienos pats svarbiausiais klausimas: "kodėl aš nemodinu?"

Posted: 2006-01-05 18:00
by gabrius
Reiktu dar varianto: Nera laiko.

Posted: 2006-01-05 18:28
by ][eXe
man tai kazkaip atsibodo, dabar ka darau, tai kaip galedamas tylinu kompa :)

o siaip amzius kitas - pomegiai kiti

Posted: 2006-01-05 18:28
by unique
lentynos lūžta nuo vienodų prekių. mano planams praktiškai viską reiktų užsisakinėti iš užsienio, kas riebiai kainuoja.

ir dar exe pritarčiau :) jei nesi dėl to moddingo pakvaišęs, tai paaugus šitai kiek pabosta (galim tai matyt paskaičiavę vidutinį šio forumo skaitytojų amžiaus vidurkį).

Posted: 2006-01-05 18:53
by MaTeL1S
Tingiu.. Kažkaip dingo tas susidomėjimas.. Galbūt kada nors, kai užsimanysiu ką nors išpjauti vėl pradėsiu gadinti savo KAZĮ.

Posted: 2006-01-05 19:02
by NO_DAMAGE
kaikurie wis dar modina...bent jau mazuma.Pvz as tai modinu,dar pradedu .

Posted: 2006-01-05 19:05
by skoper
Tyngisi, nera ūpo, laiko, per kišene kerta ;]

Posted: 2006-01-05 19:22
by Exeem
Gerai, pabandysiu ir as apzvelgi savo situacija, kadangi ir anksciau man patiko kazka konstruoti modingas buvo hobis kaip tik man, jis ir dabas yra hobis jei tai stipriai neliecia finansu. Visdar patinka kazka pameistrauti, pagrezioti, taigi ta po truputuka realiziuoju savo case'a ir periferijoje. Pries pernai tam dalykui galejau skirti daugiau laiko, taciau visada buna toks dalykas kaip antras hobis, kuris irgi reikalauja $, nori ir laiko, bet koks jis - nebesvarbu. Atejo vasara gyveni uzmiestyje, praktiskai nera su kuo pagerti, pinigai lieka, uzsiemimu nulis, reikia pamodinti :) Rudeniop atsiranda antras hobis - dazasvydis, velnias jis pradeda patikti labiau nei modingas, reikalauja daug pinigu, tagi priejau isvada kad amzius keiciasi, atsiranda nauju pomegiu, seni po truputi pamirsami, dabartiniai mod'ai vykdomi del noro pabaigti pradeta darba.

P.S. Modingo prekiu tikrai netruksta, nemanau kad norint padaryti gera ir idomu mod'a reikia kazko ypatingo prisipirkti, jei litu trukumas - maziau gert ;) Naujokams noreciau pasakyti, kad modindamas suzinojau daug naudingu dalyku, daug ko ismokau, tai tikrai praverte buityje. Taigi lieka tik vienas stabdys - tingejimas, bet cia kaip sakant jau jusu problema :) niekur jis nedings.

Posted: 2006-01-05 19:37
by RPM
Į tai, kas stovi ant stalo greta manęs tikrai nėra noro kišti pinigų, kad ir kokia suma tai būtų ... taigi sakykim, kad nera reikiamų dalių (HW) :) ... gal mano norai nera realūs (jiems įgyvendinti reikia 3k-4k Lt :rolleyes: ) ...

Posted: 2006-01-05 19:54
by gzipaz
o as pradejau moddint ir man netruksta nei laiko nei noro nei pinigu(na nebent byski :) )

Posted: 2006-01-05 20:54
by minex
exeem wrote: P.S. Modingo prekiu tikrai netruksta, nemanau kad norint padaryti gera ir idomu mod'a reikia kazko ypatingo prisipirkti,
Nu pvz sleeving`o kit`u lietuvoje nera kurie labai graziai tinka kompe, ir gyvenant nedideliame miestelyje tikrai neymanoma gauti org. stiklo, net marijampoleja jo nejna gauti, o del stiklo gabalelio vaziuoti y kauna ir moketi 15lt uz kelione + stiklas nelabai apsimoka tai labai trugdo moddinti. :)

Posted: 2006-01-05 21:36
by Piratas
Kiekvienam zmogui individualus poreikiai,gal jis tu pinigu neprageria, o reik kam nors kitam, kaip pvz kitas hobis, dar kitam gal siaip pinigai is dangaus nekrenta. Turint reikiamus irankius, galima su minimalia suma pamodinti PC tik reik fantazijos ir gal sakyciau meno.. Aisku dar laiko ir noro.

Posted: 2006-01-05 21:46
by ExT
Na man ir pačia truputėlį tingisi, bet tai nereiškia, kad nereikia ieko daryti. Aš gal ir patinginiauju karts nuo karto, bet vis sukuosi. Tai ką palituoju, tai ką nors išpjaunu ar padažau. Na aš save pažįstu, bet iš kitų forumo narių norėčiau didesnio entuziazmo. Kaip pavyzdį paimkim mūsų give-away: per gerą mėnesį, net truputį patingint, buvo galimą kažką įdomaus sukonstruoti, o planuoto ažiotažo kaip nėra taip nėra :cool: Gal mes (modding.lt) ką nors darom ne taip? O gal ką nors reiktų padaryti, kad reikalai pajudėtų? :D

Posted: 2006-01-05 22:24
by ][eXe
unique wrote: ir dar exe pritarčiau :) jei nesi dėl to moddingo pakvaišęs, tai paaugus šitai kiek pabosta (galim tai matyt paskaičiavę vidutinį šio forumo skaitytojų amžiaus vidurkį).
del moddingo buvau pamises, kai perskaiciau HAKER (ne hakeris, bet tame sename zurnale) apie moddinga, buvau apsales :D ieskojau info visur, prekiu siusdavausi is USA, dariau ir plexi case, ir paprasta, daug visko turejau. taciau per 3 metus, tai tiesiog pabodo, dabar baigiu paskutinius daiktus susijusius su moddingu parduot, ir tuos litus investuosiu kitur.

dabar mano hobi fotografija ir driving :)

Posted: 2006-01-05 22:26
by Daniel
manau reiktu zmonem paaiskint kas yra modas, nes kaip matau istato sviecianti kuleri ar uzklijuoja lipduka ish kramtomos.. tai jau moddingas ? reikia moddu kurie istikro turi kazkoki tiksla.. padaryt pc tylesni,greitesni,grazesni ir t.t. unikalu krc spausti is jo viska .. modding.lt gali nebent labiau apshviesti ir suteikti kokia pagalba pvz pacius geriausius pasaulio moddus sumesti gal kam gims ikvepimas...