Veidrodinis Varnas (Žaidimų kompiuteris)

Kritikuok projektus, patark, pasakyk ka manai.
ArtX38

2014-04-27 20:28

DjBendis wrote:Labai braižosi ir dėl įsielektrinimo traukia dulkes.
Aš naudoju http://www.svarosprekes.lt/products.php ... %2C-110-ml ir Akinių servetėlės/Valymo servetėlė optikai, akiniams.
Dėl braižymosi tai taip tik naturalus, įpač skaidrus (be mėlyno/žalio) atspalvio arba tonuotas stiklas. Jei yra tikimybė dėl dūžimo tokiu atveju ypač skaidri plėvelė atspari smūgiams http://www.pleveles.lt/lt/produktai/aps ... veles.html
Filtras/oro filtravimo medžiaga http://www.e-senukai.lt/technika-ir-ele ... 109_2.html

DjBendis

2014-04-27 21:51

Bandziau gana brangu antistatika nepadejo. Stikla desiu bet be pleveles, nes tikrai mazai sansu kad jis dustu. O kas liecia filtrus. Tai tokie stabdo oro srauta gadina estetini vaizda ir dar reikia sugalvoti kur ir kaip ji tvirtinti :) Kadangi dabartinis mano variantas su ventiliatoriais tik del estetikos tai manau kad dulkiu i korpusa turetu patekti maziau. Visi ventiliatoriai ora ispucia. Nors tai nera protinga del srauto. Ir del to jusu siulito rezervuaro. Manau jis man nelabai tiktu, nes pas mane raudonas skystis su sidabro dulkem. Neva eurora efektas :) Per tonota pavirsiu jo turbut nesimatys. Man kol kas sunku pasidaryti svaru slanguciu isdestima. Noriu kaip imanoma jas paslepti arba isvedzioti tvarkingai, o cia kaip visada problemos su fitingais. Man ir dabar butu praverte keli 45 laipsniu fitingai, o turiu tik 90. Sunkus reikalas tas ausinimas vandeniu, nes trukstamu komponentu nebubegsi i pardotuve :) O ir zmoniu mano aplinkoj nera su kuriais galeciau pasimainyti arba nusipirkti :) Ir jeigu deciau rezervuara tureciau uzsisakineti dar 1 metra slangutes, nes mano likuciu neuztenka. Manau del visokiu tokiu niuansu kiti net ir baidosi tokiu minciu apie ausinima vandeniu. Reikia buti tikru asu, kad apskaiciuoti kas, kur ir kaip bus. Viska nusipirkti vienu sikiu. As ausinima dariau per tris kartus. Pirmas variantas is taupumo nepatenkino mano lukesciu. Tai dabar turiu XSPC rezervuara su pompa 750 kurios man nereikia o ir pirkejo tokiai egzotikai nerasiu :)
AMD Phenom(tm) II X6 1075T xspc block|Crucial® Ballistix® Tactical Tracer 16GB|ASUS R9 290|VGA Cooler: Aqua Computer kryographics Hawaii 290|OCZ ZT SERIES 750W|SABERTOOTH 990FX|Corsair Obsidian 750 D|Fans: Corsair AF 140|Kingston Hyperx 240|Radeon R7 240

xumot

2014-04-29 11:50

ArtX38 wrote:
xumot wrote:Labai gražus projektas, kaip ir visi kiti :)
Dėkui :)
xumot wrote:Tamsta, matau, esate pamišęs dėl aušinimo vandeniu,
nesu pamišęs, tačiau patinka eksperimentuoti su mažomis erdvėmis.
xumot wrote:tuo tarpu mano kompiuteryje niekada gyvenime nebus nei lašo vandens.
gal galėtumėte savo teiginį pakomentuoti smulkiau, būtu įdomu manau ne man vienam :)
Galbūt mano argumentai nebus labai svarūs, tačiau dėl ko nenoriu įsileisti į kompiuterį aušinimo skysčiu, tai pirmiausia saugumas - nepasitikiu, kad aušinimo vandeniu sistema bus 100% sandari visą tą laiką, kiek naudosiuosi kompiuteriu (dabartinis mano kompiuteris dirba jau trečius metus ir tikiuosi, kad dirbs dar tiek pat) ir kad iš sistemos neišgaruos nei lašo aušinimo skysčio (čia apie tas all-in-one uždaras sistemas).
Antra - patikimumas. Nemėgstu dažnai darinėti kompiuterio dulkėms valyti, kas privedė iki užsikimšusio oro filtro ventiliatoriui, kuris aušina CPU radiatorių. Radiatorius buvo ganėtinai šiltas, nes buvo beveik neaušinamas, tačiau kadangi tas radiatorius yra HR-02 Macho, dabar esu ramus, kad ir vėl užsikimšus tam filtrui ar net sugedus ventiliatoriui, CPU nieko blogo neatsitiks (išvaliau filtrą, surinkau viską atgal, uždariau korpusą ir užmiršau). Turėdamas aušinimo skysčiu sistemą toks ramus nebūčiau.
Trečia - patogumas. Korpuse ir taip mažoka vietos per laidus, o dar aušinimo žarnos prisidėtų... Plius jei kada tektų išardyt kompiuterį dalims pakeisti ar atsinaujinti, nereiktų žaistis su žarnomis ir prie jų prijungtais radiatoriais.

Nesakau, kad aušinimo skysčiu sistemos yra blogos ir niekam tikusios, priešingai - pagal testus jos net labai veiksmingos, tačiau jos nėra tokios „bulletproof“, kokių aš norėčiau, ir tiek.

Post Reply
  • Information