Multimedinis mini PC Aptarimas

Kritikuok projektus, patark, pasakyk ka manai.
DjBendis

2013-05-19 13:41

Na nepyk, bet jeigu kiekvienas nusipirkes kompui koki komponenta mestu i foruma kaip modinga tai cia butu bardakelis.
Modingas tai kai daroma kazkas ko paprastai nenusipirksi. Skardu pjaustimai, perdazynai, netradicinei detaliu perdirbimai.
Idomu kaip cia atroditu kai as mesciau tema ale modingas ir is viso to gautusi, kad pakeiciau vintiliatoriu :D

NEUZSKAITAU :)
AMD Phenom(tm) II X6 1075T xspc block|Crucial® Ballistix® Tactical Tracer 16GB|ASUS R9 290|VGA Cooler: Aqua Computer kryographics Hawaii 290|OCZ ZT SERIES 750W|SABERTOOTH 990FX|Corsair Obsidian 750 D|Fans: Corsair AF 140|Kingston Hyperx 240|Radeon R7 240

RytuxLTU

2013-05-19 14:29

DjBendis wrote:Na nepyk, bet jeigu kiekvienas nusipirkes kompui koki komponenta mestu i foruma kaip modinga tai cia butu bardakelis.
Modingas tai kai daroma kazkas ko paprastai nenusipirksi. Skardu pjaustimai, perdazynai, netradicinei detaliu perdirbimai.
Idomu kaip cia atroditu kai as mesciau tema ale modingas ir is viso to gautusi, kad pakeiciau vintiliatoriu :D

NEUZSKAITAU :)
Vos ne visus aš čia esu pravertęs moodingus, tai verti dėmesio tikrai ne dauguma. Tokių kaip mano yra pilna, taigi nėra čia iš ko šaipytis... Jokios betvarkės nesukėliau, į tą pačią temą viską sudėjau. Na jei Administratoriui kas nors nepatinka, tai tegu tvarko, nesupysksiu.

DjBendis

2013-05-19 15:49

Tai kai kitakart pasikeisi darbastalio fona ir imesk :D Gal kas uzskaitys. As nesitycioju, bet kaip ir sakei tokiu kaip tavo demesio nevertu kompu cia ir taip pilna :)
Paziurek ka as esu ikeles tai gal suprasi apie ka as kalbu. Modingas nesiskaito pakeitus senus komponentus i naujus ar ispjovus kreivom rankom skyle vintiliatoriui :)
Neisizeisk, bet tu kiek suprantu nesi vaikas, o keli tokias nesamones lyg tau buto koks 12 metu :)
AMD Phenom(tm) II X6 1075T xspc block|Crucial® Ballistix® Tactical Tracer 16GB|ASUS R9 290|VGA Cooler: Aqua Computer kryographics Hawaii 290|OCZ ZT SERIES 750W|SABERTOOTH 990FX|Corsair Obsidian 750 D|Fans: Corsair AF 140|Kingston Hyperx 240|Radeon R7 240

RytuxLTU

2013-05-19 20:29

DjBendis wrote:Tai kai kitakart pasikeisi darbastalio fona ir imesk :D Gal kas uzskaitys. As nesitycioju, bet kaip ir sakei tokiu kaip tavo demesio nevertu kompu cia ir taip pilna :)
Paziurek ka as esu ikeles tai gal suprasi apie ka as kalbu. Modingas nesiskaito pakeitus senus komponentus i naujus ar ispjovus kreivom rankom skyle vintiliatoriui :)
Neisizeisk, bet tu kiek suprantu nesi vaikas, o keli tokias nesamones lyg tau buto koks 12 metu :)
Pff, tai bl dar tuos kitus užsipulk kurie nesamonių prikėlę, kas tu toks kad man aiškintum, kaip norėsiu taip ir darysiu!!!.... Pirmas modingas tai kaip išpjoviau taip gerai, man čia skaitosi modingas. Jei kasnors nepatinka tai išvis nekomentuok!!!!

rKr

2013-05-20 08:19

Chill dudes! :gauloise:

Jei leisti deti tik projektus Pimp-my-Comp level over 9000, tai nebebutu isvis nei vieno posto. Ir tai galioja ne vien sitam forumui, liktu tik koks bit-tech ir saujale ekvivalenciu. Tokie jau laikai atejo, kad kompai labai galingi, pigus ir nekaistantys, tai nelabai yra ka moddint old schoolu (monster coolers/water cooling). Naujasis amzius yra iPhone/Galaxy + filmu streamas i telika arba xbox/ps3, kompai lieka tik darbo reikalais.

Todel as approvinu bet ka kas ideda savo veikla i foruma bent kazkiek palaikydamas givybe. O jei tai ka ideda yra bent netipine konfiguracija arba panaudojimas ta reikia tik girti :)

RytuxLTU

2013-05-20 14:18

rKr wrote:Chill dudes! :gauloise:

Jei leisti deti tik projektus Pimp-my-Comp level over 9000, tai nebebutu isvis nei vieno posto. Ir tai galioja ne vien sitam forumui, liktu tik koks bit-tech ir saujale ekvivalenciu. Tokie jau laikai atejo, kad kompai labai galingi, pigus ir nekaistantys, tai nelabai yra ka moddint old schoolu (monster coolers/water cooling). Naujasis amzius yra iPhone/Galaxy + filmu streamas i telika arba xbox/ps3, kompai lieka tik darbo reikalais.

Todel as approvinu bet ka kas ideda savo veikla i foruma bent kazkiek palaikydamas givybe. O jei tai ka ideda yra bent netipine konfiguracija arba panaudojimas ta reikia tik girti :)
Respect :thumb:

Post Reply
  • Information