Įveik i7 950 X58

Viskas apie OC nuo mhz iki ghz :)
citrius

2010-11-29 23:05

citrius, tas cpu score toks, nes pas jy neisjungtas physx, ka as ir bandau paaiskint, kad paskui neymanoma nieko lygint kai taip atliekamas testas. Realus i7 ~4ghz cpu vantage score yra apie 25k[/quote]

Na tai visviena X2 kartus mano phenoma daro :)
O su tais 8 branduoliais ir dazniais daugiau kaip 1333 Rusijoje labai daug idomybiu: pvz 8 ijungus kazkodel geimai suletieja realiai... O del ram daznio sako sprogineja procai sitie, kazkas ten nesusiderinoja :) Bet visviena norisi pazaisti labai su tokiu zverim.
Beje apie grozi lga1366 paziurekite motka ASUS SABERTOOTH X58 http://uk.asus.com/product.aspx?P_ID=AM ... templete=2 nu nerealus grozis man :eeek:
AMD FX-8350 BE (4.7Ghz), WC Innovatec+, Asus Sabertooth fx990
Corsair Vengeance 1866 CL9 8GB , GeForce GTX770,
SSD OZC Agility3 120GB, WD10EARS, WD10EADS, Platimax 1000W, Antec 1200
X-Fi Platinum Fatal1ty Champion, Razer Taipan & Imperator

dzap

2010-11-29 23:13

procai sprogineja, nes rusai labai nagli ir kelia itampas ramu auksciau 1.65V, ka intel aiskiai apibreze, kad tai yra mirtis. Ne viena toky ir lt sutikes buvau su numirusiu i7 po menesio nuo pirkimo, kai pc buvo detas kokiam kilobaite ar skyteche ir bilekokie ramai ymesti, pagal kuriu profile default itampa eina kokie 1.8V...

O kad amd atsilieka apie 50% realiam skaiciavimo pajegume, tai jau senokai aisku.

turejai omeny turbut ne 8 core yjungus, o naudojant i7 HT funkcija. Taip ji geimus letina, bent dauguma ju, nes geimai neoptimizuoti tam reikalui, isvis geimam geriausias variantas 2 branduoliai ir kiek imanoma didesnis daznis. O kurie sugeba daugiau nei pora isnaudot realiai galima ant vienos rankos pirstu skaiciuot. Neveltui as savo i5-750 kartais isjungiu du branduolius, pasidarau 4.4ghz ir be problemu geiminu cpu limited geimus, kaip pvz visus source varikliukui priklausancius.

O ta mamke nzn kuom tau grazi, man sudu ir trydos spalvos grozio asociaciju nekelia :D Sita man kur kas grazesne: http://www.dvhardware.net/news/asus_max ... report.jpg

Post Reply
  • Information