CS-HS.EU counter strike 1.6 public serveris

Pašnekesiai apie mėgstamus žaidimus, naujus žaidimus arba nevykusius žaidimus ..

Post Reply
pilietis
Posts: 1
Joined: 2014-03-16 19:28
Contact:

2014-03-16 19:31

Image
#PROJEKTAS. cs-hs.eu -Šio projekto kolektyvą sudaro entuziastingas, kūrybingas jaunimas, kuris nuolat ieško būdų, kaip galėtų patobulėti ir galėtų pagerinti kiekvieno žaidimo serverį, kad jis būtų, kuo geresnis, bei tinkamesnis Jums.

#TIKSLAS. Mūsų tikslas yra pateikti Jums, kuo geresnės kokybės serverius, kuriuose Jūs galėtumėte pajusti tikrą žaidimo malonumą, ne tik, kad pakilti kuo aukščiau /rank vietoje ar panašiai. Mes stengiamės padėti kiekvienam mūsų serverio žaidėjui, atsakyti į jo klausimus, suteikti kitą reikiamą pagalbą ar šiaip tiesiog išsiklausyti į jūsų pageidavimus, pasiūlymus, idėjas ar į kitus Jūsų gerus pasisakymus.

#KODĖL RINKTIS MUS? Mus verta rinktis dėl to, nes mes nesiekiame susižerti kuo daugiau įmanomą pinigų per trumpą laiką ar, bet kaip kitaip padidinti savo kišenes, bet mes norime įsitvirtinti po truputį šioje žaidimo scenoje, tapti gal viena didesnių serverių tinklų šiame žaidime. Mes stengiamės dėl Jūsų, ne dėl ko kito.

#ATNAUJINIMAI. Pas mus daromi serverių atnaujinimai vos ne kasdien! Jie leis užtikrinti serverių unikalumą, bei jų tobulėjimą, kad galėtų įtikti ar patikti Jums.

Serverio IP: 91.211.245.58:27015
Svetaines adresas: http://cs-hs.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Forumo adresas: http://forumas.cs-hs.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Kontaktiniai duomenys: NightPersOn_PX

Post Reply
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest