Page 1 of 1

Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-11-22 15:38
by Andrejka
Sveiki, susiduriau su tokia labai keista problema.
Kaista labai nesiojamas, bet paleidus pvz task manager arba system explorer nebekaista :eeek:
Tai ir nebegaliu issiaiskinti kas apkrauna mano piciuka.

Naudojau kuri laika eset, veliau ji buvo neaktyvi, atsirado si beda, praskenavau su kaspersky virus scan, tada suaktivavau eset (turiu licenzija normalia) ir jos nieko neranda :eeek:

Na net nebezinau ka daryti, o perrasyti OS nelabai ir norisi :/

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-11-22 22:04
by evil
Pasinaudok "Performance monitor" Datacollectoriumi. Kazka panasaus i "System performance" collector set'a susikurk savo, kad ilgiau suktusi, nes standartinis tik minute sukasi. Paleisk suktis backgrounde ir dirbk. Paskui paziurek raporta, turetu rodyti kurie procesai daugiausiai resursu juzina.

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-11-24 21:10
by Andrejka
Matai, tame ir esme, jog kai pasileidziu koki nors performance monitor ar kazkas monitorina performansa - niekas kompo nebeapkrauna :)
Manyciau kazkas panasaus i sita yra http://www.tomshardware.co.uk/forum/247 ... uces-temps" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-12-14 18:53
by Andrejka
Sutvarkiau, sudauziau ir is__ushau ta virusa is savo kompiuteriuko pagaliau :D
Apie ji ir sprendimo budas :) http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... ac401d56f3" onclick="window.open(this.href);return false;
gudras blemba, teko aftermarketini process monitoriu leist kad neperkrautu kompo :)

Gerass jausmas :)

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-12-15 13:52
by evil
respectas kad išprendei problemą :thumb: Kiti būtų tiesiog eilinį kartą perinstaliavę kompą :duh:

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-12-15 23:08
by ToBeX
Na bet kartais tai būna greitesnis problemos prendimo variantas :rolleyesa:

Re: Keistai kaista nesiojamas

Posted: 2012-12-16 20:34
by Andrejka
evil wrote:respectas kad išprendei problemą :thumb: Kiti būtų tiesiog eilinį kartą perinstaliavę kompą :duh:
Dėkui, dabar papasakosiu savo nuomonę apie visą šitą reikalą :)

Visų pirma padėjo eset antivirusinė, bet aš pasibaigus jos oficialiai licenzijai jos neirasinėsiu, pereidinėsiu prie Kaspersky, nes manau jog jis yra visgi ir geresnis, pvz ESET tik esant labai aukštiems nustatymams aptiko šitą threat'ą bet jo susekti ir pašalinti jam nepavyko, nes jis tai viename faile, tai kitame atsirasdavo.
Visų antra kokį kovą jau manau turėsiu ssd, tai jį švariai įrašysiu windows'us, kuriuos vėliau nukopijuosiu tiesiog į dabartinį hdd kuris šiuo metu kompe yra, o kai turėsiu ssd bus išoriniu kokioje nors dėžutėje. Geras dalykas turėti C disko kopiją su visomis reikalingomis programomis ir t.t.
Tada vėliau užteks tiesiog išsiimti ssd, pajungti prie kokio nors tokio vat devaiso http://www.ebay.com/itm/5Gbps-USB-3-0-t ... 1c265eb70b" onclick="window.open(this.href);return false; padaryti jam format, net jo neatidarinėjant, o tada jau copy - paste ir eini ka nors paveikinėti. Taip kaip mano win su visom programom ir t.t. užima apie 64~80 GB tai manyčiau jog kopijuotų 72Gb*1024MB / 100MB/s / 60= 13 min. Na įvertinus daugybę mažų failiukų galima teigti jog kopijuos apie 30 min. Tada idedi HDD vėl atgal į kompą, padarai windows update, atnaujini išoriniame "backup" ir viskas :) Procedūra turėtų užimti max 1,5~2 valandos. Manau jog verta.